Obszerne skróty meczów, powtórki spotkań z 5 kolejki Ligi Mistrzów online, m.in. Manchester United vs PSG, Juventus vs Dynamo Kijów – 2 grudnia (środa)

Trzeba powiedzieć, że emocji, ale i też bramek podczas rywalizacji środowych pojedynków w Lidze Mistrzów nie brakowało. Za nami przecież takie pojedynki, jak m.in. Basaksehit vs Lipsk, Manchester United vs Chelsea, BvB Lazio oraz Juventus vs Dynamo Kijów.

5 kolejka Ligi Mistrzów: Skróty, powtórki, bramki

5 kolejka Ligi Mistrzów: Skróty, powtórki, bramki

Łącznie, aż siedem bramek padło podczas rywalizacji pomiędzy Basaksehit z Lipskiem. Ostatecznie lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali 4-3. Jednak warto jest odnotować, że piłkarz gospodarzy – Kehveci strzelił trzy bramki, ale nawet nie dało do jednego punktu jego drużynie.

Pojedynek pomiędzy Manchesterem United z PSG był dosyć ciekawy. Emocji nie brakowało tam przez większość rywalizacji. Jednak ostatecznie lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali 3-1.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Można powiedzieć, że do „polskiego” pojedynku doszło w Turynie, gdzie Juve grało z Dynamo Kijów. W obu tych ekipach mogliśmy oglądać naszych reprezentantów: składzie gospodarzy: Szczęsnego, zaś u przyjezdnych Kędziorę.

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy BvB z Lazio 1-1. Warto jest odnotować, że podopieczni Favre w pierwszej połowie byli bardziej aktywniejszą ekipą od rywali. Jednak po zmienię stron role się zmieniły. I ten wynik śmiało można powiedzieć, że jest uczciwy.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Basaksehir – LipskLiga MistrzówOglądaj online
Manchester United – PSGLiga MistrzówOglądaj online
BvB – LazioLiga MistrzówOglądaj online
Juventus – Dynamo KijówLiga MistrzówOglądaj online

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button