Darmowe 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS z okazji spotkań eliminacyjnych do europejskich pucharów. Za przegrane kupony typerzy mogą liczyć na ekstra kasę o wartości nawet 50 PLN.

50 PLN na europejskie puchary w STS

50 PLN na europejskie puchary w STS

Warto jest dodać, że w najblizśzych dniach nawet z naszego punktu widzenia czekają się ciekawe mecze. Wynika to z tego, że swoje mecze rozegrają polskie zespoły, jak m.in. Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Natomiast bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” dostępną wyłącznie w dniach do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59.

Bardzo istotne jest to, że chcąc skorzystać z powyższej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć, a dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Jak obstawiać, by mieć szansę na cashback STS?

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się nie mniej niż jedno zdarzenia pochodzące z rozgrywek z europejskich pucharów w piłce nożnej.

Dodatkowo wymagane od gracza jest to, aby oddany typ przez gracza był z oferty przedmeczowej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Bukmacher STS za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji jeśli okaże się przegrany otrzyma zwrot 15% wartości stawki. A maksymalnie może ona wynieść 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny to kolejne korzyści posiadania konta u najlepszego bukmachera w Polsce. A warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button