Cashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz. Pewne 500 PLN

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz PL, który w akcji „Cashback bez limitu” zwraca regularnie gotówkę za przegrane zakłady swoim graczom.

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Gracz, który zakłada konto u tego operatora musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Warunki promocji „Cashback bez limitu” są niezwykle proste. Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu na swoje konto.

Następnie już użytkownik może regularnie obstawiać mecze. W akcji „Cashback bez limitu” dopuszczone są kupony SOLO lub AKO, na których to znajdować się dowolne spotkania. Wykluczone są jedynie zdarzenia z oferty specjalnej!

Bardzo istotne jest to, aby dodać zdarzenia o kursie minimalnym 2.00. Wówczas po wybraniu stawki kuponu pojawi się „wartość zwrotu z tytułu Cashback.”

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

To sprawi, że jeśli zakład okażę się przegrany użytkownik będzie mógł liczyć na extra środki, jakie otrzymać od bukmachera Fuksiarz online. Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest wyłącznie od ilości meczy:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalnie można otrzymać i to ZA KAŻDY KUPON do 500 PLN. Te środki nie wymagają obrotu i od razu można je wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button