Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online oferuje na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze mogą liczyć na extra bonusy na sam start, w których to na konto każdego typera może trafić nawet 1640 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS

Nowy kod promocyjny w STS

Pierwsza i zarazem podstokowa czynność, jaką musi wykonać każdy użytkownik to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Niezwykle istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą od razu aktywowane.

1640 PLN na start w STS:

Wówczas pozostaje graczowi dokonanie już pierwszego depozytu, za który otrzyma premię wartości wpłaty, aż do 300 PLN:

Przykład: Typer dokonał wpłaty w wysokości 250 PLN. Taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od bukmachera STS. Łącznie gracz będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Na kolejne premie gracz będzie mógł liczyć na kolejne dwa depozyty:

  • bonus do 50% za drugą wpłatę do 500 PLN
  • bonus do 50% za trzecią wpłatę do 700 PLN

Poza bonusami za trzy pierwsze depozyty legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom bezpieczne trzy zakłady:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames
  • do 20 PLN na gry karciane

Łącznie każdy z graczy rozpoczęciem obstawienie meczy u legalnego bukmachera STS będzie mógł od łącznego bonusu o wartości 1640 PLN. Kod promocyjny STS to wiele dodatkowych korzyści, jakie czekają na nowych graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button