Freebety codziennie dla typerów MŚ 2022 w siatkówce

Z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce legalny bukmacher eWinner nagradza aktywnych swoich typerów. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby liczyć na freebety i bez znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony.

120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce

120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce

Podczas pierwszych spotkań czekają nas takie pojedynki, jak Polska – Meksyk, Włochy – Turcja, Argetyna – Holandia, Iran – Egipt.

W związku z siatkarskim Mundialem bukmacher eWinner oferuje akcję promocyjną „Freebet 120 PLN na MŚ”, która jest dostępna w następujących okresach rozliczeniowych:

  • 26 – 28 sierpnia
  • 29 sierpnia – 4 września
  • 5 – 11 września

Typer, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem kuponu. A dokonać tego trzeba w kazdym etapie!!

Bonusy za aktywność od eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL w ramach wspomnianej akcji dopuszcza jedynie kupony AKO, na których muszą znajdować się same mecze z siatkówki.

Dodać trzeba jeszcze dwa istotne warunki. Po pierwsze kupon musi zostać zagrany za równo kwotę 99 PLN i kurs łączny nie mniejszy niż 2.50.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy gracz może otrzymać freebet o wartości 40 PLN w każdym z etapów. I to w dodatku bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Aktualny kod promocyjny w eWinner 2022:

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku, gdy faworyci przegrają typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

A poza tym to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówić w momencie przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button