Baraże o Mistrzostwa Europy: Obszerne skróty meczów, m.in. Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia – 12 listopada (czwartek)

Znamy już wszystkich finalistów Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w przyszłym roku. Bowiem w czwartek 12 listopada zostały rozegrane cztery ostatnie mecze barażowe Gruzja vs Macedonia Północna, Irlandia vs Słowacja, Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia.

Baraże o Mistrzostwa Europy: Skróty meczów online

Baraże o Mistrzostwa Europy: Skróty meczów online

Pierwsze czwartkowe spotkanie była to rywalizacja pomiędzy Gruzją z Macedonią Północną. Pomimo, że można powiedzieć, iż to właśnie gospodarze byli nieco bardziej aktywniejszą ekipą to jednak ostatecznie mecz wygrali goście 1-0.

Emocji trzeba przyznać, że nie brakowało podczas rywalizacji pomiędzy Irlandią Północną z Słowacją. Po dogrywce awans na Mistrzostwa Europy zapewnili sobie piłkarze naszych południowych sąsiadów. I to właśnie z nimi rozpoczniemy przygodę podczas EURO.

BeFan aktualny kod promocyjny na bonus startowt

Po rzutach karnych natomiast rozstrzygnęła się rywalizacja pomiędzy Serbią, a Szkocją. Wyspiarze trzeba powiedzieć sprawili sporą niespodziankę i po rzutach karnych pokonali wyżej notowaną drużynę.

Wynikiem 2-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Węgrami z Islandią. Podopieczni Inguscio byli znacznie bardziej aktywniejszym zespołem i mogli ostatecznie cieszyć się z wygranej i tym samym biletu na EURO.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Gruzja – Macedonia PółnocnaBaraże o EUROOglądaj online
Irlandia Północna – SłowacjaBaraże o EUROOglądaj online
Serbia – SzkocjaBaraże o EUROOglądaj online
Węgry – IslandiaBaraże o EUROOglądaj online

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button