Mecze towarzyskie: Darmowe skróty i bramki online, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania – 11 listopada (środa)

Środa 11 listopada można powiedzieć, że upłynęła pod znakiem spotkań towarzyskich. Za nami przecież takie potyczki, jak Polska vs Ukraina, Francja vs Finlandią, Lochy vs Estonia i Holandia vs Hiszpania.

Mecze towarzyskie: Skróty i bramki online w internecie

Mecze towarzyskie: Skróty i bramki online w internecie

Podopieczni brzęczka pomimo, że nie zagrali zbyt dobrego meczu z Ukrainą to i tak sięgnęli po zwycięstwo. Biało – Czerwoni mieli również spore problemy z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych. Jednak po dwóch błędach rywali, podopieczni Brzęczka sięgnęli po zwycięstwo.

Śmiało można powiedzieć, że do ogromnej niespodzianki doszło podczas rywalizacji pomiędzy Francją z Finlandią. Pomimo, że Trójkolorowi przeważali przez zdecydowaną większość rywalizacji to przegrali swoje spotkanie 0-2.

BeFan aktualny kod promocyjny na bonus startowt

Włosi pomimo, że w rywalizacji z Estonią zagrali rezerwowym składem to jednak ie dali najmniejszych szans rywalom, ponieważ swoje spotkanie wygrali przekonująco 4-0.

Najciekawsze środowe spotkanie była to niewątpliwie rywalizacja pomiędzy Holandią z Hiszpanią. Nieco bardziej aktywniejszym zesołem byli przyjezdni, ale mecz zakończył się remisem 1-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – UkrainaMecz towarzyskiOglądaj online
Francja – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Włochy – EstoniaMecz towarzyskiOglądaj online
Holandia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button