Cashback 200 PLN na igrzyska. STS zwraca kasę!

Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane graczom za typowanie spotkań z Igrzysk Olimpijskich. Wystarczy typować dowolne mecze, aby liczyć na mniejsze przegrane, a na konto każdego z użytkowników można otrzymać trafić nawet 200 PLN.

STS bonusy na olimpiadę. 200 PLN cashback

STS bonusy na olimpiadę. 200 PLN cashback

Dodać jest warto, że jest na pewno co typować z Igrzysk Olimpijskich, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata i każdy z użytkowników na pewno sam coś sobie wybierze.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher STS online, który oferuje promocję „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”, która składa się z etapów: od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59. Gracz, który chce z nich skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy Igrzyska Olimpijskie w STS

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dostępne są zarówno kuponu pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z kursem nie mniejszym niż 1.50 pochodzący z oferty na Igrzyska Olimpijskie.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Jeśli faworyci zawiodą gracze otrzymają zwrot w wysokości 15% stawki kupony. Podczas każdego okresu rozliczeniowego na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN. Łącznie na konto wszystkich z typerów może trafić nawet 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonanego pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy obowiązkowo trzeba wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button