Piłkarski bonus w BetClic – extra bonus 40 PLN

Promocję „Pewny zakład” oferuje swoim graczom legalny bukmacher BetClic. Wystarczy zagrać kupon AKO i w razie przegranej otrzymać bonus nawet do 40 PLN.

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi do niej dołączyć. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że promocja dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których będzie co najmniej pięć zdarzeń, a kurs łączny nie będzie mniejszy niż 5.00.

Wszystkie typy muszą być z oferty na Ligę Mistrzów, bądź Ligę Europy. Mogą to być zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

BetFan kod promocyjny

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jednak z promocji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki i został on rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku jednej pomyłki bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki Maksymalnie można otrzymać 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję powitalną, w której to na start można liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Ten bonus będzie aktywny pod warunkiem, ze gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button