LV BET i Noblebet – przegląd najlepszych firm

Dlaczego coraz więcej Polaków przekonuje się do zakładów bukmacherskich? W ten sposób można pomnażać własne oszczędności. Pamiętaj jednak o tym, by wybrać jedynie legalne firmy hazardowe. Są to zaś np. LVBET.pl oraz Noblebet, które z każdym kolejnym miesiącem mają coraz więcej zadowolonych użytkowników. Czym cechują się te podmioty? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to warto zapoznać się z poniższym wpisem.

Jakie bonusy na start zostały przygotowane?

Nie da się ukryć, że zarejestrowanie się na lvbet.pl to szansa na to, by skorzystać z wyjątkowo hojnych bonusów. Co aktualnie jest do dyspozycji graczy? W tym bukmacherze internetowym możesz otrzymać nawet… 3333 PLN. Wystarczy tylko wpłacać kolejne depozyty. Przy premierowej wpłacie możesz zainkasować 2000 PLN. Potem połowę z tej sumy i zakład bez ryzyka w kwocie 333 PLN. Inna opcja to bonus bez depozytu wynoszący w tym momencie 20 PLN na lvbet.pl.

Na noblebet.pl także możesz zgarnąć atrakcyjny pakiet powitalny. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej tego bukmachera. Dzięki temu możesz otrzymać łącznie 2000 PLN (1200 PLN od pierwszego depozytu, 600 PLN od drugiego, a także 200 PLN od trzeciego depozytu na sporty wirtualne).

Oferta tych bukmacherów

Zarówno LV BET, jak i Noblebet zapewniają sporo atrakcji również na tej płaszczyźnie. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, by typować rozmaite dyscypliny. Swobodnie możesz obstawiać zatem wydarzenia np. sportowe. Warto zaś w tym miejscu zaznaczyć, że do dyspozycji są sporty popularne i nieco bardziej niszowe. Co ciekawe, LV BET, jak i noblebet.pl oferują także do obstawiania wydarzenia polityczne lub nawet… rozrywkowe.

Program lojalnościowy

W LV BET funkcjonuje naprawdę porządny program lojalnościowy. Jak on działa od tak zwanej kuchni? Aby korzystać z tej opcji, nie musisz nigdzie się dodatkowo rejestrować lub zapisywać. Tak naprawdę punkty możesz zbierać od samego początku. W sposób całkowicie automatyczny. Za każde postawione 25 PLN otrzymujesz zaś 1 LV Punkt. Warto zaś zbierać te oczka, ponieważ potem można je wymieniać na pieniądze. Warto wiedzieć, że 100 LV Punktów to równowartość dokładnie 5 PLN. Zasada jest zatem prosta. Im więcej stawiasz, tym więcej korzystasz na Programie Lojalnościowym.

W Noblebet.pl warto zwrócić uwagę na Klub Dżentelmenów. Pamiętaj, że znajduje się tym tylko elita! Nie da się ukryć, że warto zaś postarać się o członkostwo. Co trzeba zrobić, by otrzymać specjalne zaproszenie? Klub Dżentelmenów jest przeznaczony dla graczy, którzy często grają w Noblebet. Im bardziej będziesz lojalnym użytkownikiem, tym większa szansa na dołączenie do elitarnego grona. A dzięki temu możesz potem liczyć na sporo atrakcji. Chodzi m.in. o szybko realizowane wypłaty, czy zaproszenia na wydarzenia sportowe itp.

Podsumowanie

Bez wątpienia warto zarejestrować się w tych firmach hazardowych. Możesz bowiem liczyć np. na atrakcyjne promocje na start. Dodatkowo warto wspomnieć o wyjątkowo bogatej ofercie LV BET i Noblebet. Nie brakuje w niej wydarzeń sportowych, rozrywkowych i politycznych.

Skróty meczów

Back to top button