Typer PKO Ekstraklasy u bukmachera BetClic. Pula Nagród 15 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic. Wystarczy wytypować poprawnie zmagania dwudziestej kolejki PKO Ekstraklasy, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowe środki. Pula nagród to 15 000 PLN.

Jackpot 2019 z pulą nagród 15 000 PLN

Jackpot 2019 z pulą nagród 15 000 PLN

Oferta skierowana jest to każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom w dniach od 16 do 19 grudnia do godz. 18:00. Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się wyłącznie typy z dwudziestej kolejki PKO Ekstraklasy, która zostanie rozegrana w dniach 19 -21 grania.

Trzeba wiedzieć, ze oddany typ na każde zdarzenie musi pochodzić z oferty podstawowej, tj. 1 x 2 ( wygrana gospodarzy/gości lub remis).

BetFan kod promocyjny

W ramach dwudziestej serii zmagań PKO Ekstraklasy zostaną rozegrane takie pojedynki jak chociażby Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa, Cracovia vs Śląsk Wrocław, Wisła Płock vs Piast Gliwice.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dziesięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może wynieść mniej niż 10 PLN.

Pula nagród przeznaczona na tą akcję to 15 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki oraz został on rozliczony jako wygrany.

Kod promocyjny za darmo u bukmachera BetClic

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na bezpieczny pierwszy zakład, tzw. Cashback. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button