500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

Legalny bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty dla swoich nowych klientów. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 10 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków. Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać nawet 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Warunki oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Należy to wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że proces rejestracyjny jest bardzo prosty i tym samym nie zajmie zbyt wiele czasu użytkownikom.

PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 500 PLN

Należy jednak pamiętać, że dokonać odblokowania bonusu. Można to jedynie zrobić w formularzu rejestracyjnym wykonują dwie czynności:

  • wpisać kod promocyjny BETONLINE
  • zaznaczyć opcję otrzymania bonusu

Należy jednak pamiętać, że później gracz już nie będzie posiadał takiej możliwości, aby to zrobić.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może dokonać pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Warto jest wiedzieć, że za pierwszą wpłatę gracz może otrzymać bonus nawet 100% równowartości wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 350 PLN. Drugą taką samą kwota otrzyma w prezencie od bukmachera PZBuk. To sprawia, że gracz będzie miał razem 700 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie.

Bukmacher PZBuk w ramach pakietu powitalnego przyznaje maksymalnie 500 PLN bonusu.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania pierwszej wpłaty.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button