Darmowa gotówka na start u bukmachera Superbet

Bukmacher Superbet nagradza wszystkich swoich nowych graczy darmowymi środkami. Już na sam start wszyscy użytkownicy mogą liczyć na łączny bonus o wartości 584 PLN.

Superbet najnowszy pakiet powitalny. Bonus do 584 PLN

Superbet najnowszy pakiet powitalny. Bonus do 584 PLN

Warto jest nadmienić, że nie trzeba wpisać żadnego hasła promocyjnego, ani kodu, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

34 PLN na start bez wpłaty

Podstawowy, a zarazem konieczny warunek, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta na stronie www.Superbet.pl. Ten proces zajmie dosłownie chwilę, bowiem wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

W zamian użytkownik otrzyma 34 PLN na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Bonus do 50 PLN za depozyt:

Na dodatkową kasę może liczyć ten typer, który dokona swojej pierwszej wpłaty. Otrzyma on premię jej równowartości do 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej od STS w 2021 roku

Obstawienie bez ryzyka w Superbet:

Na pewno ciekawostką jest fakt, że bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom obstawienie przez pierwszy tydzień bez żadnego ryzyka.

Po tygodniu bukmacher Superbet dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, która może wynieść nawet 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button