Bonus na Copa America od bukmachera STS dla typerów

Obecnie za Ocanem rozgrywane są pojedynki w rozgrywkach Copa America. Z tej okazji bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to można liczyć na zwrot stawki za przegrane swoje zakłady.

Gwarantowane 50 PLN na Copa America od STS

Gwarantowane 50 PLN na Copa America od STS

Śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe wieczory związane z rozgrywkami Copa America. W dodatku podczas najbliższych dni dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak m.in. Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Typer, który chce skorzystać z oferty „Cashback na Copa America” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna aktywna jest każdemu graczowi jedynie w dniach 21 czerwca do 28 czerwca.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy z Copa America

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponów pojedynczych lub wielozdarzeniowych, na których koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ z rozgrywek Copa America. Pamiętać trzeba, aby pochodził on z oferty LIVE.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Jeśli zakład okaże się przegrany to na konto użytkownika wróci 15% stawki kuponu. Łącznie za wszystkie przegrane kupony typerzy mogą otrzymać nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Każdy nowy graczy, który założy konto u bukmachera STS online może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej na sam start:

  • bonus o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premię równowartosci dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie tym użytkownikom, którzy wpisali kod promocyjny ->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button