Aktualny kod promocyjny bukmachera BetFan na bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka

Legalny bukmacher BetFan oferuje dla nowym użytkownik promocję już na start w postaci: bonusu do 3000 PLN oraz zakładu bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam podać swoje dane osobowe, czy też login i hasło.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Ważnym elementem jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. Dzięki temu wspomniany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi bonus do 3000 PLN zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Bonus do 3000 PLN za depozyt u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że trzy pierwsze wpłaty u legalnego bukmachera BetFan są objęte promocje. Na każdą z nich przyznawany jest bonus równowartości depozytu, a można maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Łącznie po dokonaniu trzech depozytów gracz może otrzymać łączny bonus o wartości 3000 PLN.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

BetFan kupon bez ryzyka do 100 PLN

Pierwszy kupon u tego operatora jest objęty zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zderzania, a kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.20. Natomiast stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza! W razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki do 100 PLN.

Nie można zapominać, że bukmacher BetFan oferuje swoim graczom szereg innych promocji. Jak chociażby kupony bez podatku i to bez żadnego limitu.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button