Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start bonus w postaci Cashbacku, czyli zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 w procesu rejestracyjnym,a w razie przegranej otrzymać zwrot 100% kwoty do 510 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześnie nie posiadali konta u legalnego bukmachera BetClic.

Podstawowy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Jedną opcją aktywacji pakietu powitalnego jest to wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji. Warto jest znaczyć, że jest to jedyny moment, żeby go wpisać.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

Następnie gracz musi już jedynie wpłąty i zawrzeć pierwszy kupon, który objęty jest Cashbackiem.

Zagrany kupon jest okaże się wygrany to doskonale! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać kwotę o wartości 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button