Bonus 30 złotych dla każdego od STS za obstawienie meczy.

Bukmacher STS nagradza każdego gracza i to co tydzień darmowym bonusem o wartości 30 złotych. Wystarczy, że typer w czasie jednego tygodnia zagra kupony za minimum 200 złotych, a w zamian otrzyma pewne środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Akcja promocyjna „Extra 30 PLN” trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które składają się okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby zapisać się do tej akcji jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Ekstra 30 PLN„.

Bukmacher STS w ramach tej promocji dopuszcza wszystkie rodzaje zakładów. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty LIVE, ale i przedmeczowej z każdej dyscypliny wspomnianego operatora.

Jednak użytkownik musi mieć na uwadze, że kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

betclic online bonus cashback 550 pln
Cashback 550 PLN w Betclic Polska

Minimalna stawka każdego zakładu to 2 złote. Udziału w promocji nie biorą zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupon lub kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych w gratisie otrzyma premię o wartości 30 złotych. Nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Ważną informacją w tym wszystkim jest to, że każdy gracz może w czasie jednego etapu otrzymać jeden bonus.

STS: Bonus za darmo

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom pewne 29 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online na stronie www.sts.pl i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie typera pod warunkiem, że gracz dokona pierwszego depozytu. Wówczas typer może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button