Tenis. Masters w Paryżu: bonus 40 PLN od BetClic

Najnowsza promocja u legalnego bukmachera BetClic to „Misja Tenis”. Podczas tej akcji gracze są nagrodzi za trafione kupony extra bonusem o wartości 40 PLN.

Bonus 40 PLN w Betclic PL – jak zgarnąć kasę na tenis?

Bonus 40 PLN w Betclic PL – jak zgarnąć kasę na tenis?

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic.

Promocja „Misja tenis” aktywna jest graczom w dniach od 28 października do 3 listopada. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Jedynie kuponu AKO kwalifikują się w ramach tej promocji, gdzie kurs łączny jego nie może być mniejszy niż 1.70. Na kuponie muszą znajdować się minimum dwa typy, które będą pochodzić z oferty przedmeczowy lub na żywo.

Bukmacher BetClic wymaga, żeby na kuponie znajdowały się wyłącznie zdarzenia z tenisa.

freebet bez wpłaty

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus o wartości 40 PLN zostanie przyznany dla gracza pod warunkiem, że zagrane co najmniej trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane, a poza tym spełniają powyższe warunki promocji.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

W pakiecie powitalnym dla nowych graczy bukmacher BetClic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu stawiki. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 510 PLN W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button