Darmowe 10 złotych dla każdego od Totolotka

Legalny bukmacher Totolotek ogłosił swojego ambasadora, został nim Lukas Podolski. W związku z tym wydarzeniem operator przyznaje darmowe środki o wartości 10 PLN dla każdego gracza.

Bonus za darmo

Bonus 10 PLN za darmo w Totolotku

Gracz, który nie posiada konta u bukmachera Totolotek w łatwy sposób może otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest to rejestracja konta online na stronie www.Totolotek.pl.

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie żadnej osobie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Następnie trzeba już zalogować się na swoje konto, wejdź w zakładkę „Wpłata” i wybrać opcję „KOD BONUSOWY” i na sam koniec wpisać hasło promocyjne „PODOLSKI”.

To sprawi, że gracz otrzyma darmowego freebeta bez dokonania żadnej wpłaty o wartości 10 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

Bonus 10 PLN dla aktywnych graczy

Użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Totolotek może również liczyć na kolejny bonus tylko, że o wartości 10 złotych.

Następnie trzeba zalogować się na konto gracza i spełnić te same warunki, czyli zalogować się na konto, wybrać opcję kod bonusowy, i wpisać hasło promocyjne „PODOLSKI”.

2098 PLN na start od Totolotka

Każdy nowy użytkownik może liczyć na premię 100% za dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1000 PLN.

Kolejny bonus trafi na konto gracza po tym jak dokona on depozytu z aplikacji mobilnej, a może on wynieść nawet 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button