Darmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.

Owszem oferty bukmacherów na chwilę obecną nie są zbyt bogate. Mimo to bukmacher STS i tak nagradza swoich graczy. Wszyscy typerzy, co tydzień w ramach promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” mogą liczyć na extra bonusy. Bowiem kwota 25 000 PLN zostanie podziela wśród graczy w każdym etapie.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Owszem oferty bukmacherów na przestrzeni ostatnich tygodni nie są zbyt bogate, ponieważ zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona. Jednak sporą popularność zyskują chociażby, takie rozgrywki jak E-sport, czy ping – pong, które w ostatnich tygodniach nie cieszyły się zbyt dużą popularnością.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach tej akcji kwota 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy regularnie obstawiają mecze.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi wygrać chęć udziału. Należy wykonać to w dwóch prostych krokach, tj. zalogowanie się na konto na www.STS.pl i kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Darmowe bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Następnie pozostaje graczom już obstawiać mecze. Bukmacher STS w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie kupony AKO, tzw. wielokrotnych, a na nich muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia.

Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jego kurs nie może być mniejszy niż 1.50, zaś zakład musi zostać zawarty za co najmniej 15 PLN.

Gracze, których zakłady okaże się wygrane to oprócz wygranej otrzymają extra gotówkę. Bowiem pomiędzy nimi zostanie podzielona kwota 25 000 PLN.

betclic online bonus cashback 550 pln
Cashback 550 PLN w Betclic Polska

W ramach tej akcji bukmacher STS dopuszcza pięć kuponów dla każdego gracza w czasie jednego etapu, który trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Wszyscy gracze na bonusy mogą liczyć co tydzień na darmowe środki znajdą się na kontach typerów maksymalnie do trzech dni od zakończenia każdego okresu rozliczeniowego.

Bonus bez wpłaty własnej 2020 STS:

Bukmacher STS wszystkim swoim graczom oferuje specjalny pakiet powitalny. Gracze już na sam początek swojej przygody z typowanie u tego bukmachera mogą liczyć na darmowe środki. Łączny bonus, jaki może trafić do typerów do 1229 PLN.

Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto wszystkich typerów trafią środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast na bonus do 1200 PLN mogą liczyć Ci typerzy, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty. Bukmacher STS przyznaje premię jej równowartości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button