Bonus za obstawienie meczy od Fortuny. Gotówka na E-sport

Limitowaną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher eFortuna na E-sport.. Każdy użytkownik wystarczy, że zagra minimum trzy kupony z tej dyscypliny, a w zamian otrzyma darmowe środki i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport

Akcja „E-sportowy pewniak” skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna online, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest użytkownikom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nikomu zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki oferty są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za co najmniej 10 złotych, na których to będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu.

Na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach gracze będą rywalizować w takich grach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

betclic online bonus cashback 550 pln
Cashback 550 PLN w Betclic Polska

Bonus na E-sport za darmo.

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a otrzyma darmowy bonus. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna 2020

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi na sam start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Zaznaczyć trzeba, że w dalszym ciągu obstawiać można wyłącznie mecze przez internet, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button