Darmowy bonus dla każdego gracz na Turniej Czterech Skoczni od LvBet

W związku z Turniej Czeterech Skoczni legalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon na skoki narciarskie, aby cieszyć się z większej wygranej.

Kupony bez podatku 2020 u legalnego bukmachera

Kupony bez podatku 2020 u legalnego bukmachera

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty,

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.

Warto jest mieć na wadze, że gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że w ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet!

Gracz, który nie posiada aplikacji mobilnej w łatwy i szybki sposób może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet.pl, a następnie zainstalować ją na telefonie lub tablecie.

W ramach tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo z Turnieju Czterech Skoczni.

BetFan kod promocyjny

Każdy użytkownik sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon, ponieważ minimalna jak i maksymalna kwota nie jest określona. Trzeba mieć jedna na uwadze fakt, że z promocji wykluczone są wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Kod promocyjny 2020 u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje graczom już na start darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że wspomniany operator przyznaje bonusy za dokonanie pierwszego i drugiego depozytu o wartości 100% i 50%. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Powyższe warunki promocyjny będą aktywne jedynie pod warunkiem, że typer wpisze podczas rejestracji kod promocyjny „BETONLINE”.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button