Jak założyć konto w firmie bukmacherskiej? Który bonus lepszy – Fortuna czy kod promocyjny STS?

Wiele osób obawia się, że założenie konta w firmie bukmacherskiej to coś trudnego. Jak to jest w praktyce? Sprawdź, jak wyglądają procedury w dwóch najbardziej popularnych firmach hazardowych, czyli STS i Fortunie…

Jak stać się użytkownikiem STS?

Pierwszym krokiem jest otworzenie w przeglądarce adresu https://www.sts.pl/. Po wejściu na tę stronę warto zauważyć, że w prawym górnym rogu mamy żółty przycisk „Załóż Konto”. Kliknij w tym miejscu. Zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji. Warto od razu zaznaczyć, że STS dba o swoich Klientów. W związku z tym dane są bardzo pieczołowicie przechowywane. Możesz być zatem o to spokojny. Jakie informacje trzeba podać w pierwszej kolejności w trakcie dokonywania rejestracji? Są to e-mail, hasło oraz numer telefonu. Ten bukmacher oferuje także sts kod promocyjny. Chcesz skorzystać z bonusu bez depozytu? W takim razie warto wybrać ten wariant. Dzięki temu możesz otrzymać freebet w wysokości 25 PLN. Tak na dobry początek. W tej części rejestracji należy dodatkowo m.in. oświadczyć, że masz 18 lat. Potem przejdziesz do kolejnego etapu. Tam trzeba podać swoje imię, nazwisko itd. Generalnie wykonanie rejestracji w bukmacherze online STS jest banalnie proste. Wystarczy dokładnie, spokojnie czytać polecenia i wpisywać dane w wyznaczone rubryki. Uważasz, że sobie nie poradzisz? Zawsze możesz skorzystać np. z działu FAQ. A są tam umieszczone najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami. Ewentualnie możesz wybrać pomoc online.

Hojny bonus na start

Warto się natomiast zarejestrować w tym bukmacherze, ponieważ możesz liczyć na szereg promocji. Masz okazję np. skorzystać z bonusu bez depozytu. W tym celu należy wpisać kod promocyjny. To nie jedyna opcja. Dużo osób wybiera bonus zależny od depozytu. Obecnie STS oferuje natomiast 100% do 1200 PLN.

Jak założyć konto w Fortunie?

Na stronie głównej Fortuny jest przycisk aktywujący rejestrację. Ogólnie zasady są bardzo podobne. Musisz podać kilka istotnych danych. Takich, jak imię, nazwisko, telefon, PESEL itd. Co ciekawe, już na tym etapie trzeba potwierdzić, że środki na grę pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Generalnie poza tym aspektem wszystko odbywa się w standardowy sposób. Warto zwrócić uwagę jeszcze na jeden czynnik. Mianowicie masz do wyboru konto tymczasowe lub stałe. To drugie gwarantuje Ci oczywiście o wiele więcej przywilejów. Jeśli wpiszesz wszystkie niezbędne informacje, to zostaniesz nowym członkiem Fortuny. Tutaj także możesz liczyć na wsparcie, gdyby coś nie było dla Ciebie do końca jasne. Zazwyczaj jednak nie ma takiej potrzeby, by korzystać ze wskazówek kogoś innego.

Dlaczego warto być Klientem Fortuny?

Nie tylko chodzi o to, że oferta tego bukmachera jest bardzo hojna. Poza tym ta firma słynie z tego, że zapewnia bardzo atrakcyjne kursy. To nie wszystko. Możesz także otrzymaćfortuna bonus na start. Jaka oferta jest aktualnie dostępna dla nowych użytkowników? Obecnie możesz zgarnąć zakład bez ryzyka (do 600 PLN).

Skróty meczów

Back to top button