Najlepsi polscy bukmacherzy

Chcesz zarejestrować się w godnej polecenia firmie hazardowej? Jakie podmioty bukmacherskie wybierać? Gdzie będą na Ciebie czekać dobre kursy, jak i hojna oferta? Sprawdź kilka podmiotów hazardowych, które prężnie działają na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Najlepsi polscy bukmacherzy

Fortuna

Bez żadnego problemu możesz obstawiać typy bukmacherskie np. właśnie w tym buku. W końcu Fortuna to legalny podmiot hazardowy. Tę informację możesz śmiało zweryfikować. Ogólnie Fortuna to firma bukmacherska, która oferuje swoje usługi na szereg sposobów. Możesz typować prosto z własnego domu lub mieszkania. Ten wariant staje się z roku na rok coraz modniejszy. Nie ma przeszkód, aby typować poprzez aplikację mobilną. Ewentualnie do Twojej dyspozycji są punkty stacjonarne (chociaż w coraz mniejszej liczbie). Oferta tego buka robi spore wrażenie. Możesz typować wydarzenia sportowe z rozmaitych aren. Nie tylko tych budzących na co dzień generalnie największe zainteresowanie.

Nie ma problemu, aby grać wydarzenia przed rozpoczęciem oraz w ich trakcie. Poza sportem do typowania są również wydarzenia polityczne, rozrywkowe, a nawet ze świata finansów (dotyczące chociażby rynku kryptowalut). Warto także wspomnieć o bonusach. Możesz zdecydować się na pewną promocję bez wpłacania nawet jednej złotówki. Wystarczy tylko wpisać kod promocyjny, aby po dokonaniu rejestracji mieć 20 PLN na koncie. Dla osób, które zdecydują się na zrealizowanie wpłaty, także mamy świetne wiadomości. W końcu możesz zainkasować zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN.

STS

Warto na pewno zarejestrować się także STS. W rozmaitych rankingach popularności to właśnie ten bukmacher często zajmuje pierwsze lokaty. Na pewno nie jest to zaś przypadkowa kwestia. Warto zauważyć, że STS to podmiot legalny. Dodatkowo zapewniający wysokie kursy i hojną ofertę. Masz zatem szansę grać nie tylko najbardziej popularne sporty, ale także te niszowe. Co jeszcze się tutaj liczy? Fakt, że STS przygotował wiele atrakcji dla nowych typerów. W końcu możesz, po dokonaniu samej tylko rejestracji, zagwarantować sobie 25 PLN.

Dodatkowo ta firma bukmacherska przygotowała coś dla wszystkich osób, które zrealizują pierwszy depozyt. Jeśli to zrobisz, otrzymasz bonus 100% do 1200 PLN. Potem trzeba oczywiście te środki obrócić. Jak? Wystarczy zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy (minimalny kurs wynosi natomiast 1,91).

Etoto

Ludzie często obstawiają typy bukmacherskie także w Etoto. Jest to kolejny legalny podmiot hazardowy, który tak naprawdę coraz lepiej radzi sobie na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Etoto może nie ma aż tak dużego doświadczenia, jak STS, czy Fortuna, ale wie, jak pozyskiwać Klientów, którzy są generalnie bardzo zadowoleni z kooperacji. Trzeba zaznaczyć, że osoby zainteresowane tym bukmacherem mogą m.in. liczyć na dobry bonus na start. Obecnie (stan na 15 października 2021 roku) jest to aż 200% do 200 PLN. Wystarczy zatem tylko wpłacić pierwszy depozyt (a masz do dyspozycji kilka wariantów), aby znacząco powiększyć stan własnego konta.

Skróty meczów

Back to top button