Obszerne skróty spotkań za darmo online, m.in. Real Sociedad vs Real Madryt – 21 czerwca [niedziela]

Jedno z ciekawcyh pojedynków, jakie odbyło się w niedzielę 21 czerwca było to starcie, w którym o ligowe punktty pwalczył Everton z Liverpoolem. W LaLiga natomiast natomiast doszło do konfrontacji pomiędzy Realem Sociedad z Realem Madryt.

Darmowy skrót meczu Everton Liverpool

Darmowy skrót meczu Everton Liverpool

Hit trzydziestej kolejki angielskiej Premier League,czyli pojedynek pomiędzy Evertonem z Liverpoolem zakończył się bezbramkowym remisem. Owszem podopieczni Kloppa utrzymywali się znacznie dłużej przyy piłce, ale w żadnym wypadku to nie przełożyło się na sytuacje bramkowe.

Natomiast niezywkle cenne zwycięstwo, bo 2-1 zanotowała drużyna Chelsea nad ekipą Aston Villa. To sprwiło , że ekipa The Blues umocniła się na czwartje pozycji w ligwej tabeli. Jednak trzeba też zdecydowanie podkreslić, że podopieczni Lamparda byli dużo lepsi od swoich rywali.

betclic online bonus cashback 550 pln
Cashback 550 PLN w Betclic Polska

Rezultatem 1-2 zakońćzyło się natomiast spotkanie pomiędzy Realem Sociedad z Realem Madryt. Był to rywównany pojdynek, ale to właśnie nieznacznie skuteczniejsi okazali się podopiezni Zidana, którzy wykorzsystali swoje sytuacje.

Równiż trzy bramki padły podczas spotkania pomiędzy Interem z Sampdorią. Spotkanie wygrała ta pierwsza ekipa 2-1. Chociaż trzeba przyznać, że eipa Interu przewazała przez zdeycoeaną większośc meczu i przyjezdni mogą mówić o sporym szczęściu, że takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button