Pewny zakład w Betclic i 40 PLN bonus za darmo

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom najnowszą promocję „Pewny zakład 40 PLN”. Podczas tej akcji operator zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z piłki nożnej. Za przegrany kupon można otrzymać zwrot do 40 złotych.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w Betclic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w Betclic!

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do 20 stycznia do godz. 23:59. Istotne w tym wszystkim jest to, że trzeba dołączyć do tej akcji jeszcze przez zagraniem pierwszego kupon. Użytkownik zapisać się może wyłącznie na www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład 40 PLN”.

Podczas trwania tej promocji dozwolone są jedynie zakłady wielozdarzeniowe, których kurs całkowity wynosi nie mniej nić 5.00.

BetFan kod promocyjny

Na kuponie promocyjnym musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń, ale wszystkie OBOWIĄZKOWO muszą pochodzić z piłki nożnej. Typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka każdego zakładu musi wynosić nie mniej niż 1 PLN. Jednak warto jest mieć na uwadze, że nie biorą w tej akcji kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to na konto typera trafi cała kwota. Natomiast jak jeden typ będzie rozliczony jako przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki, a maksymalnie może wynieść on 40 złotych.

Bonus powitalny BetClic 2020

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska w swoim pakiecie powitalnym graczom oferują pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej typer koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Kupon jak okaże się przegrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button