Turniej WTA Finals – bonus od bukmachera STS

Czas na turniej najlepszych tenisistek, czyli WT AFinals. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli okażę się, ze zagrany kupon został rozliczony jako przegrany na konto gracza trafi bonus o wartości 10 PLN.

Freebet za przegrany kupon od STS

Freebet za przegrany kupon od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 26 października 31 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym znajdą się wyłącznie za zakłady na dokładny wynik z dowolnych spotkań gier podczas WTA Finals. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.60.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

Należy jednak pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN, ale z akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Jest z czego wybierać, ponieważ już w niedzielę 27 października dojdzie do ciekawych pojedynków, ponieważ przed nami takie starcia jak chociażby Osaka vs Kvitova, czy też Barty vs Bencic.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako przegrany w zamian od bukmachera STS otrzyma darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Darmowy kod promocyjny na start u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom ciekawy pakiet na start. Już za sobą rejestrację można liczyć na:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc aktywować te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button