Kod promocyjny eFortuna – co podać?

Legalny bukmacher eFortuna wprowadza najnowszy pakiet powitalny graczom. Każdy nowy użytkownik u tego operatora może skorzystać z łącznego bonusu o wartości 2230 PLN pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

Bukmacher internetowy Fortuna

Bukmacher internetowy Fortuna

Warto jest podkreślić, ze w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna wchodzi bonus 20 PLN za rejestrację, zakład bez ryzyka do 210 PLN oraz premia za wpłatę do 2000 PLN.

Chcąc liczyć na wspomniane wyżej bonusy gracze koniecznie muszą koniecznie zarejestrować konto na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces każdemu użytkownik zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna

Druga czynność, jaką należy wykonać, aby liczyć na powyższe bonusy jest to wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawia, że pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Poza tym na konto gracza trafi darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby ta kwota trafiła na konto użytkownika.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Bonus 100% za depozyt:

Bukmacher Fortuna oferuje również bardzo korzystny bonus od depozytu. Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości, ale w formie środków bonusowych, tj:

Przykład: Gracz wpłacił 1100 PLN, taka sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika, ale w formie środków bonusowych.

Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany typerom, to aż 2000 PLN.

Zwrot całej stawki za przegrany kupon:

Użytkownik który zdecyduje się na dokonanie pierwszego swojego depozytu będzie mógł wówczas liczyć na Cashback, czyli zakład bez żadnego ryzyka.

Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jak okaże się on wygrany to super. Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button