Obszerne skróty meczów za darmo w internecie, m.in. Polska – Finlandia – 7 października [środa]

Śmiało można powiedzieć, że pomimo spotkań towarzyskich, jakie zostały rozegrane w środę 7 października to emocji nie brakowało i ciekawych konfrontacji nie brakowało. Bowiem za nami takie konfrontacje, jak chociażby Polska vs Finlandia, Portugalia vs Hiszpania, czy też Niemcy vs Turcja.

Skróty meczów w internecie online, m.in. Polska – Finlandia

Skróty meczów w internecie online, m.in. Polska – Finlandia

Spotkanie pomiędzy Polską z Finlandią zakończyło się rezultatem 5-1. Takiej wygranej trzeba powiedzieć, że chyba mało kto się spodziewał. Tym bardziej, że szansę na grę dostali debiutanci. Jednak trzeba podkreślić, że trzy bramki strzelił Grosicki.

BetFan kod promocyjny

Bezbrakowym remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Portugalią z Hiszpanią. Chociaż trzeba dodać, że podopieczni Santosa mieli doskonałe okazje do strzelania bramki, bowiem dwukrotnie trafiali w poprzeczkę.

Również remisem, ale 3-3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Niemcami z Turcją. Jednak na pewno większy niedosyt po tym spotkaniu czuje zespół Niemiecki, który był zespołem, który przeważał przez większość meczu.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Portugalia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online
Niemcy – TurcjaMecz towarzyskiOglądaj online

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button