Nagroda za aktywność od bukmachera STS. Freebet 11 PLN.

Typujesz u bukmachera STS? Jak tak, to warto jest na pewno skorzystać z promocji tego popularnego w Polsce operatora. Bowiem na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego wystarczy zagrać minimum cztery kupony aby otrzymać darmowy zakład.

Bonusy bukmacherskie za darmo

Bonusy bukmacherskie za darmo

Ta akcja skierowana jest do każdego typera, który obecnie posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jeden wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych (etapów), każdy z nich trwa od od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział tej akcji musi na przestrzeni jednego etapu musi zagrać minimum cztery dowolne zakłady AKO lub SOLO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85. Wszystkie typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

BetFan kod promocyjny

Warto jest mieć na uwadze fakt, że stawka każdego zakładu promocyjnego musi wynosić równą kwotę 11 PLN. Warto jest wiedzieć, ze zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z tej oferty.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy zakład o wartości 11 PLN. Podczas każdego etapu użytkownik może liczyć na jeden bonus. trafi on na konto typera maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet w kwocie 29 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta na www.sts.pl, aby otrzymać bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Aktualny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już takiej możliwości.

Jednak to nie wszystko po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus wysokości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button