Milenium bonus powitalny. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom ciekawe promocje dla nowych graczy, gdzie to już na start można otrzymać bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam chociażby imię czy nazwisko.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Milenium

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego trzeba jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później nie będzie już możliwości, aby go wpisać.

Użytkownik, który dokona wpłaty może liczyć na bonus jej równowartości, czyli przy depozycie np. 700 PLN druga taka sama wartości pojawi się na koncie gracza tylko, że w formie środków bonusowych. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 1500 PLN.

polski bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom darmowy cashback 510 PLN

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, ze pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że wygrany to doskonale. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher Milenium dokonać zwrotu stawki do 150 PLN.

Chcąc skorzystać z tej formy bonusu należy koniecznie zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Warto jest również wiedzieć, ze codzienne u tego operatora dostępna jest promocja Happy Hours, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane o 14%. Godziny trwania tej akcji znajdują się codziennie na stronie bukmachera.

Poza tym gracz, który chce myśleć o większej wygranej musi spełnić poniższy warunek kuponu:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych online. Freebety, zakłady bez ryzyka czy darmowe bonusy bez depozytów. Bukmacherzy STS, Fortuna czy Betclic oferuja graczom bardzo atrakcyjne bonusy za darmo.

Skróty meczów

Back to top button